AMY KOMODA 2 DRZW. 3 SZUFL.

116750

Producent: Helvetia Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 tygodni

146
89
39
Klasyczny
Standard
Płyta meblowa / laminat
Drzwi otwierane
2 szt.
Tak
Nie
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu

825,99 zł


Dane szczegółowe

Typ: Komody

Szerokość: 146

Wysokość: 89

Głębokość: 39

Styl: Klasyczny

Klasa: Standard

Materiał : Płyta meblowa / laminat

System otwierania: Drzwi otwierane

Ilość drzwi: 2 szt.

Szuflady: Tak

Szkło: Nie

Lustro: Nie

Uchwyty: Metalowe

Oświetlenie w standardzie: Nie

Stopki: Niewidoczne ślizgacze z tworzywa sztucznego

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Możliwość zmiany rozmiaru: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Helvetia Meble

Opis

Opis produktu:

2-drzwiowa komoda z linii AMY to mebel, który stanie się stylowym, a zarazem funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrz. Prosta forma sprawia, że wpasuje się w niejeden typ aranżacji. Za jego funkcjonalnością przemawia obecność dwóch pojemnych szafek i trzech szuflad.

Opis programu:

AMY to system mebli, który stanie się efektowną podstawą dla aranżacji salonu czy pokoju dziennego. Kolekcja odznacza się prostą, nowoczesną formą, dzięki czemu sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach urządzonych w minimalistycznym czy skandynawskim stylu. Seria obejmuje dwie praktyczne komody oraz meblościankę w oryginalnym designie. AMY dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych, dzięki czemu istnieją duże możliwości dopasowania modułu do charakteru aranżacji. Pierwszy z nich to harmonijne połączenie frontów w jasnym odcieniu Sibiu Larche wraz z wykończeniem w klasycznym wybarwieniu Sonoma Trufel. Druga wersja to zdecydowana kompozycja Orzecha Satin wraz z wstawkami w ciemnym odcieniu touchwood. Ostatni wariant to propozycja dla miłośników unikatowych rozwiązań, a mianowicie połączenie koloru Canyon White Pine z elementami Sonomy Trufel. Pierwszy z tych kolorów odznacza się efektem postarzanego drewna oraz lazurowania powierzchni, dzięki czemu wpisuje się doskonale w aktualne trendy.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory tkanin mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii