BELLIS PÓŁKA WISZĄCA KRÓTKA

112175

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

132
28
23
Nowoczesny
Premium
Drewno lite / fornir
Brak
Brak
Nie
Brak
Nie
Wiszący
Do samodzielnego montażu

365,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Półki, szafki

Szerokość: 132

Wysokość: 28

Głębokość: 23

Styl: Nowoczesny

Klasa: Premium

Materiał : Drewno lite / fornir

System otwierania: Brak

Ilość drzwi: Brak

Szuflady: Nie

Szkło: Tak

Lustro: Nie

Uchwyty: Brak

Oświetlenie w standardzie: Brak

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Wiszący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Półka krótka z nowoczesnej kolekcji BELLIS. Kolekcja BELLIS opracowana została w nieprzeciętne uzupełnienie frontów oraz blatów w szkło lacobel. Ciepła kolorystyka mebli sprawi, że poczujesz się komfortowo w swoim wnętrzu.

Opis programu:

Twój dom jest niepowtarzalny, podobnie jak jedyny w swoim rodzaju jest każdy centymetr drewna, z którego stworzyliśmy meble BELLIS. Projekty z tej linii pozwolą zaaranżować miejsce, które stanie się oazą spokoju i przestrzenią, w której chociaż na chwilę uda Ci się na chwilę zatrzymać w codziennym pędzie, po prostu odpocząć. Unikalny urok drewna wydobywają czarne detale, dzięki czemu każda bryła z tej kolekcji zachwyca nietuzinkowym stylem. Marzysz o tym, żeby Twój dom emanował wyjątkowym klimatem, sprzyjającym spędzeniu niepowtarzalnych chwil w jego zaciszu? Meble BELLIS pozwolą stworzyć przestrzeń dedykowaną tym najpiękniejszym chwilom.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory tkanin mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii