GRENADA PÓŁKA WISZĄCA Z LUSTREM

115924

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

139
30
26
Klasyczny
Premium
Brak
Brak
Nie
Brak
Nie
Wiszący
Do samodzielnego montażu

779,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Półki, szafki

Szerokość: 139

Wysokość: 30

Głębokość: 26

Styl: Klasyczny

Klasa: Premium

System otwierania: Brak

Ilość drzwi: Brak

Szuflady: Nie

Szkło: Nie

Lustro: Tak

Uchwyty: Brak

Oświetlenie w standardzie: Brak

Stopki: Brak

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Wiszący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Możliwość zmiany rozmiaru: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Półka wisząca z kolekcji GRENADA to praktyczny mebel, który pomoże Ci wyeksponować w ciekawy sposób pamiątki czy inne przedmioty. Półka wyposażona została w lustro, które jest ciekawym dodatkiem do tego mebla. GRENADA dzięki swojej ciekawej formie oraz kolorystyce na pewno nada Twojemu mieszkaniu nowy charakter, a także przykuję uwagę gości. Zapraszamy do obejrzenia innych interesujących mebli z linii PRESTIGELINE.

Opis programu:

Wyjątkowa propozycja dla ceniących klasykę na najwyższym poziomie. Eleganckie wzornictwo kolekcji GRENADA przemieni wnętrze w luksusową i ponadczasową przestrzeń, wypełnioną stylowymi, drewnianymi meblami z duszą, wykonanymi z dbałością o każdy szczegół. Wyrafinowany charakter kolekcji, to przede wszystkim fronty z wysokiej jakości drewna olchowego oraz unikalne frezowania, które oczarują swym wdziękiem nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii