ICE WITRYNA 2 DRZWIOWA WYSOKA

112258

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

118
192
41
Nowoczesny
Standard
Drzwi otwierane
02 szt.
Nie
Nie
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu
Zaleca się montaż do ściany

1 199,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Witryny

Szerokość: 118

Wysokość: 192

Głębokość: 41

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

System otwierania: Drzwi otwierane

Ilość drzwi: 02 szt.

Szuflady: Nie

Szkło: Tak

Lustro: Nie

Uchwyty: System bezuchwytowy (front profilowany)

Oświetlenie w standardzie: Nie

Stopki: Niewidoczne ślizgacze z tworzywa sztucznego

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Uwaga: Zaleca się montaż do ściany

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Nowoczesna kolekcja mebli ICE. Witryna zaprojektowana została w 2-drzwiowy, częściowo przeszklony front. Wewnątrz witryny znajdują się półki szklane oraz z płyty meblowej. W kolekcji ICE mamy możliwość podkreślenia obrzeży półek szklanych oszczędnym oświetleniem LED. Charakterystycznym elementem jest system bezuchwytowy (front profilowany) wnoszący minimalizm. Zastosowane połączenie frontów w białym połysku ze wstawkami w kolorze Dębu Sonoma zapewnia nam wizualnie ciepłe wnętrze.

Opis produktu:

Otaczaj się nietuzinkowymi meblami i spędzaj wyjątkowy czas w zaciszu swojego domu. Meble z linii ICE to projekty łączące nowoczesny design z użytecznością. Interesująca forma, precyzyjne wykonanie i funkcjonalna forma sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niebanalne detale w kolorystyce Dębu Sonoma podkreślają nowoczesny charakter projektów, dzięki czemu za sprawą tych mebli uda się stworzyć wiele nieoczywistych aranżacji nawiązujących do najnowszych trendów.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii