INDIRA SZAFA 2 DRZWI PRZESUWNYCH

109613

Producent: Helvetia Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 tygodni

258
215
62
Nowoczesny
Standard
Płyta meblowa / laminat
Drzwi przesuwne
02 szt.
Tak
Nie
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu
Zaleca się montaż do ściany

2 439,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Szafy

Szerokość: 258

Wysokość: 215

Głębokość: 62

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

Materiał : Płyta meblowa / laminat

Front (materiał): Płyta meblowa laminowana

Korpus (materiał): Płyta meblowa laminowana

System otwierania: Drzwi przesuwne

Ilość drzwi: 02 szt.

Szuflady: Tak

Szkło: Nie

Lustro: Tak

Uchwyty: System bezuchwytowy

Oświetlenie w standardzie: Nie

Stopki: Niewidoczne ślizgacze z tworzywa sztucznego

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Nie

Możliwość zmiany rozmiaru: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Uwaga: Zaleca się montaż do ściany

Gwarancja: 2 lata

Producent: Helvetia Meble

Opis

Opis produktu:

Szafa 2-drzwiowa z kolekcji INDIRA. Wewnątrz szafy znajduje się bieliźniarka składająca się z 4 półek, a po przeciwnej stronie znajdują się 2 szuflady i pod nimi 1 półka. W kolekcji INDIRA uniknięto tradycyjnych uchwytów dzięki zastosowaniu systemu „push to open”. INDIRA to sypialnia charakteryzująca się bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami. Nowinką zastosowaną w szafie są 2 szuflady, które są dostępne bez konieczności otwierania drzwi. Wystarczy nacisnąć jedną z szuflad, a przez idealnie dopasowany otwór w drzwiach szuflada się wysunie.

Opis programu:

INDIRA to sypialnia charakteryzująca się bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami. W modelu tym dostępna jest bardzo przestronna szafa przesuwna o długości całkowitej 258 cm oraz łóżka z opcją pojemnika. Nowinką zastosowaną w szafie są 2 szuflady, które są dostępne bez konieczności otwierania drzwi. Wystarczy nacisnąć jedną z szuflad, a przez idealnie dopasowany otwór w drzwiach szuflada wysunie się. W modelu tym uniknięto tradycyjnych uchwytów dzięki zastosowaniu systemu „push to open”. W tej samej bryle łóżka może być lub nie zastosowany pojemnik na pościel wyposażony w standardzie w metalowy stelaż z bukowymi listwami unoszony przy pomocy pneumatycznych podnośników. Całość uzupełniają stoliki nocne i funkcjonalna komoda. W łóżkach z pojemnikiem wystarczy zastosować sam materac (stelaż jest na wyposażeniu łóżka), natomiast w tych bez pojemnika sugerujemy zastosowanie materaca ze zintegrowanym stelażem lub osobno stelaża i materaca.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii