INDIRA ŁÓŻE 160X200 Z POJEMNIKIEM

109616

Producent: Helvetia Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 tygodni

187
88
215
Nowoczesny
Standard
Płyta meblowa / laminat
Nie
Nie
Tak
160x200
Tak
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu
Łóżko bez materaca (stelaż w standardzie)

1 849,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Łóżka

Szerokość: 187

Wysokość: 88

Głębokość: 215

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

Materiał : Płyta meblowa / laminat

Front (materiał): Płyta meblowa laminowana

Korpus (materiał): Płyta meblowa laminowana

Szuflady: Nie

Oświetlenie w standardzie: Nie

Funkcja spania: Tak

Powierzchnia spania: 160x200

Miejsc do spania: 2+ osobowe (duża pow. sp. / 3 os)

Pojemnik: Tak

Stopki: Niewidoczne ślizgacze z tworzywa sztucznego

Zagłówki w standardzie: Nie

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Nie

Możliwość zmiany rozmiaru: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Uwaga: Łóżko bez materaca (stelaż w standardzie)

Gwarancja: 2 lata

Producent: Helvetia Meble

Opis

Opis produktu:

Łóżko 160x200 cm z kolekcji INDIRA. W naszej ofercie występuje również łoże w rozmiarze 180x200 cm. Pojemnik na pościel wyposażony w standardzie w metalowy stelaż z bukowymi listwami unoszony przy pomocy pneumatycznych podnośników. INDIRA to sypialnia charakteryzująca się bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami. Do naszych łóżek sugerujemy stosowanie materacy na zintegrowanej ramie lub stelaża na ramie i materaca.

Łoże sprzedawane jest bez materaca.

Opis programu:

INDIRA to sypialnia charakteryzująca się bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami. W modelu tym dostępna jest bardzo przestronna szafa przesuwna o długości całkowitej 258 cm oraz łóżka z opcją pojemnika. Nowinką zastosowaną w szafie są 2 szuflady, które są dostępne bez konieczności otwierania drzwi. Wystarczy nacisnąć jedną z szuflad, a przez idealnie dopasowany otwór w drzwiach szuflada wysunie się. W modelu tym uniknięto tradycyjnych uchwytów dzięki zastosowaniu systemu „push to open”. W tej samej bryle łóżka może być lub nie zastosowany pojemnik na pościel wyposażony w standardzie w metalowy stelaż z bukowymi listwami unoszony przy pomocy pneumatycznych podnośników. Całość uzupełniają stoliki nocne i funkcjonalna komoda. W łóżkach z pojemnikiem wystarczy zastosować sam materac (stelaż jest na wyposażeniu łóżka), natomiast w tych bez pojemnika sugerujemy zastosowanie materaca ze zintegrowanym stelażem lub osobno stelaża i materaca.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii