LUCCA PANEL Z WIESZAKAMI

115984

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

62
37
30
Nowoczesny
Standard
MDF / płyta laminowana
Nie
Nie
Wiszący
Do samodzielnego montażu
Zaleca się montaż do ściany

150,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Wieszaki

Szerokość: 62

Wysokość: 37

Głębokość: 30

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

Materiał : MDF / płyta laminowana

Front (materiał): Folia MDF

Korpus (materiał): Płyta meblowa laminowana

Szkło: Nie

Lustro: Nie

Uchwyty: Brak - wciecie

Oświetlenie w standardzie: Nie

Stopki: Brak

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Wiszący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Uwaga: Zaleca się montaż do ściany

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Panel z wieszakami LUCCA jest bryłą składającą się z praktycznej półki oraz 3 wieszaków. LUCCA to funkcjonalne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesny styl i przestronność. Biały kolor pozwala na stworzenie ciekawie prezentującego się wnętrza, które pozwolą świetnie zagospodarować pomieszczenie.

Opis programu:

Nowoczesne, minimalistyczne meble w uniwersalnym białym matowym kolorze, dzięki którym zaaranżujesz kilka pomieszczeń. Doskonale pasują do przedpokoju, salonu i jadalni – to Ty decydujesz gdzie powinny się znaleźć. Funkcjonalne szuflady pozwolą utrzymać porządek, a jasna kolorystyka rozświetli wnętrze, które wystarczy uzupełnić ulubionymi dodatkami. Przede wszystkim zadbaj o to, żeby był zaaranżowany zgodnie z Twoimi potrzebami. Na tej niewielkiej przestrzeni wszystko musi do siebie pasować i tworzyć harmonijną całość, która ułatwi codziennie wyjścia z domu.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty z kategorii