LUCCA PUFA W TKANINIE TYPU SAVANA 96

115985

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 14 dni roboczych

52
40
32
Klasyczny
Premium
Drewno lite / fornir
Tak
Nie
Stojący
Bryła zmontowana

336,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Pufy

Szerokość: 52

Wysokość: 40

Głębokość: 32

Styl: Klasyczny

Klasa: Premium

Materiał : Drewno lite / fornir

Poszycie (tkanina obiciowa): Wg wzornika

Pojemnik: Tak

Siedzisko: Twarde

Podłokietniki: Nie

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Bryła zmontowana

Mebel modułowy: Tak

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Praktyczna pufa LUCCA jest bryłą składającą się z praktycznego pojemnika, który daje dodatkowe miejsce do przechowywania. LUCCA to funkcjonalne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesny styl i przestronność.

Opis programu:

Nowoczesne, minimalistyczne meble w uniwersalnym białym kolorze, dzięki którym zaaranżujesz kilka pomieszczeń. Doskonale pasują do przedpokoju, salonu i jadalni – to Ty decydujesz gdzie powinny się znaleźć. Funkcjonalne szuflady pozwolą utrzymać porządek, a jasna kolorystyka rozświetli wnętrze, które wystarczy uzupełnić ulubionymi dodatkami. Przede wszystkim zadbaj o to, żeby był zaaranżowany zgodnie z Twoimi potrzebami. Na tej niewielkiej przestrzeni wszystko musi do siebie pasować i tworzyć harmonijną całość, która ułatwi codziennie wyjścia z domu.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii