MADISON SZAFA 4 DRZWIOWA Z 2 SZUFLADAMI

112201

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

192
210
61
Klasyczny
Premium
Drewno lite / fornir
Drzwi otwierane
04 szt.
Tak
Brak
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu
Zaleca się montaż do ściany

3 739,15 zł

-15%

4 399,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Szafy

Szerokość: 192

Wysokość: 210

Głębokość: 61

Styl: Klasyczny

Klasa: Premium

Materiał : Drewno lite / fornir

System otwierania: Drzwi otwierane

Ilość drzwi: 04 szt.

Szuflady: Tak

Szkło: Nie

Lustro: Tak

Uchwyty: Metalowe - kolor: mosiądz

Oświetlenie w standardzie: Brak

Stopki: Niewidoczne ślizgacze z tworzywa sztucznego

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Uwaga: Zaleca się montaż do ściany

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Styl, klasyka, elegancja to określenie kolekcji mebli MADISON. Pojemna szafa opracowana została w 4-drzwiowy front z 2 bardzo przydatnymi szufladami. Wewnątrz szafy znajduje się drążek na wieszaki z górną półką oraz zestaw półek, a także 2 dodatkowe drążki po przeciwnej stronie. Biała kolorystyka mebli finezyjnie rozjaśni Twoje wnętrze. Konwencjonalne, metalowe uchwyty są charakterystycznym elementem kolekcji MADISON. Zastosowanie ozdobnej listwy na frontach sprawia, że meble nabierają wzorcowy styl.

Opis programu:

Sypialnia to miejsce będące synonimem błogiego relaksu, dlatego stworzyliśmy kolekcję MADISON łączącą w sobie wszystkie cechy, które cenisz w meblach. Kolorystyka alpejskiej bieli wprowadzi harmonię do każdego pomieszczenia, dzięki czemu bez trudu wykreujesz przestrzeń, w której będziesz czuł się po prostu dobrze. Metalowe uchwyty podkreślają prestiżowy charakter każdego z projektów wydobywając naturalne piękno drewna. Zacznij każdy dzień w otoczeniu mebli, które zachwycają niepowtarzalną stylistyką i precyzją wykonania. Za sprawą kolekcji MADISON stworzysz sypialnię, w której będziesz śnił te najpiękniejsze sny.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii