OMEGA REGAŁ 4 DRZWIOWY

112283

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

90
219
38
Nowoczesny
Standard
Drzwi otwierane
04 szt.
Nie
Brak
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu
Zaleca się montaż do ściany

1 075,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Regały

Szerokość: 90

Wysokość: 219

Głębokość: 38

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

System otwierania: Drzwi otwierane

Ilość drzwi: 04 szt.

Szuflady: Nie

Szkło: Nie

Lustro: Nie

Uchwyty: Metalowe

Oświetlenie w standardzie: Brak

Stopki: Niewidoczne ślizgacze z tworzywa sztucznego

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Uwaga: Zaleca się montaż do ściany

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Nowoczesne meble do biura z kolekcji OMEGA. Regał zaprojektowany jest w 4-drzwiowy front z półkami. Kolekcja OMEGA ma wiele możliwości modułowych zestawiania mebli. Bądź kreatywny i zaprojektuj biuro wedle własnych potrzeb tak, aby było jak najbardziej funkcjonalne. Kolekcja opracowana w ciepłej kolorystyce Dębu Bursztynowego w połączeniu z klasyczną szarością. W meblach zastosowano dwupunktowe, metalowe uchwyty.

Opis programu:

Chcesz, żeby biuro było miejscem, w którym praca stanie się przyjemnością? System mebli OMEGA pozwoli stworzyć miejsce pracy emanujące pozytywną energią. Ciekawe połączenie kolorystyki Dębu Bursztynowego z grafitem podkreśla nieprzeciętny charakter mebli. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów, zamki w standardowym wyposażeniu oraz precyzyjne wykonanie są gwarancją trwałości i funkcjonalności. Kolekcja OMEGA to projekty będące uosobieniem nowoczesnego stylu, najwyższej jakości i funkcjonalności.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii