OMEGA BIURKO 180 CM

112286

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

180
74
80
Nowoczesny
Standard
Brak
Brak
Nie
Brak
Prostokątny
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu

529,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Biurka

Szerokość: 180

Wysokość: 74

Głębokość: 80

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

System otwierania: Brak

Ilość drzwi: Brak

Szuflady: Nie

Szkło: Nie

Lustro: Nie

Uchwyty: Brak

Oświetlenie w standardzie: Brak

Kształt blatu : Prostokątny

Stopki: Niewidoczne ślizgacze z tworzywa sztucznego

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Nowoczesne meble do biura z kolekcji OMEGA. Szerokie biurko, które możemy połączyć z dostawką półokrągłą OMEGA typ 15. Kolekcja OMEGA ma wiele możliwości modułowych zestawiania mebli. Bądź kreatywny i zaprojektuj biuro wedle własnych potrzeb tak, aby było jak najbardziej funkcjonalne. Kolekcja opracowana w ciepłej kolorystyce Dębu Bursztynowego w połączeniu z klasyczną szarością. W meblach zastosowano dwupunktowe, metalowe uchwyty.

Opis programu:

Chcesz, żeby biuro było miejscem, w którym praca stanie się przyjemnością? System mebli OMEGA pozwoli stworzyć miejsce pracy emanujące pozytywną energią. Ciekawe połączenie kolorystyki Dębu Bursztynowego z grafitem podkreśla nieprzeciętny charakter mebli. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów, zamki w standardowym wyposażeniu oraz precyzyjne wykonanie są gwarancją trwałości i funkcjonalności. Kolekcja OMEGA to projekty będące uosobieniem nowoczesnego stylu, najwyższej jakości i funkcjonalności.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii