OMEGA STÓŁ KONFERENCYJNY 200 CM

112291

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

220
74
110
Nowoczesny
Standard
Nie
Prostokątny
Nie
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu

535,50 zł

-10%

595,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Stoły

Szerokość: 220

Wysokość: 74

Głębokość: 110

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

Szkło: Nie

Lustro: Nie

Uchwyty: Brak

Blat: Odporny na zarysowania

Blat rozkładany: Nie

Ilość wkładek: Brak

Kształt blatu : Prostokątny

Regulacja wysokości: Nie

Stopki: Płyta laminowana

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Nowoczesne meble do biura z kolekcji OMEGA. Stół konferencyjny o długości 200 cm. Kolekcja OMEGA ma wiele możliwości modułowych zestawiania mebli. Bądź kreatywny i zaprojektuj biuro wedle własnych potrzeb tak, aby było jak najbardziej funkcjonalne. Kolekcja opracowana w ciepłej kolorystyce Dębu Bursztynowego w połączeniu z klasyczną szarością. W meblach zastosowano dwupunktowe, metalowe uchwyty.

Opis programu:

Chcesz, żeby biuro było miejscem, w którym praca stanie się przyjemnością? System mebli OMEGA pozwoli stworzyć miejsce pracy emanujące pozytywną energią. Ciekawe połączenie kolorystyki Dębu Bursztynowego z grafitem podkreśla nieprzeciętny charakter mebli. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów, zamki w standardowym wyposażeniu oraz precyzyjne wykonanie są gwarancją trwałości i funkcjonalności. Kolekcja OMEGA to projekty będące uosobieniem nowoczesnego stylu, najwyższej jakości i funkcjonalności.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii