RIMA PÓŁKI DO SZAFY PRZESUWNEJ

245WIH02

116730

Producent: Helvetia Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 tygodni

90
2
54
Klasyczny
Standard
Płyta meblowa
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu

149,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Półki, szafki

Szerokość: 90

Wysokość: 2

Głębokość: 54

Styl: Klasyczny

Klasa: Standard

Materiał : Płyta meblowa

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Możliwość zmiany rozmiaru: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Helvetia Meble

Opis

Opis produktu:

Półki z kolekcji RIMA to praktyczny element wyposażenia, który pozwala na uporządkowanie rozmaitych przedmiotów. Ich prosta forma i naturalna kolorystyka harmonijnie współgrają ze stylistyką mebli.

Opis programu:

RIMA to system mebli przeznaczony do aranżacji sypialni, wyróżniający się oryginalnym wzornictwem i funkcjonalnym zastosowaniem. Minimalistyczny design oraz kompozycja stonowanych kolorów sprawiają, że jest to idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz. W kolekcji RIMA efektownie łączą się elementy naturalnego drewna z czarnymi i metalicznymi wstawkami, co nadaje całości industrialnego charakteru. Pomimo swojej minimalistycznej stylistyki, cała kolekcja wprowadza do wnętrza przytulny nastrój. Seria RIMA obejmuje m.in. komfortowe łóżko, które wyróżnia się oryginalnym designem oraz dostępne jest w dwóch wymiarach. Na estetykę wykonania, a zarazem komfort użytkowania tego mebla wpływa eleganckie wezgłowie z tapicerowaną nakładką. System RIMA zawiera również praktyczne szafki nocne z głębokimi szufladami, których styl koresponduje doskonale z estetyką łóżka. Poza nimi seria obejmuje funkcjonalną komodę oraz pakowną szafę z lustrem na froncie.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory tkanin mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty z kategorii