WIDIN KOMODA WYSOKA 2D 2S

116227

Producent: Helvetia Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 tygodni

103
141
40
Nowoczesny
Standard
Płyta meblowa / laminat
Drzwi otwierane
02 szt.
Tak
Brak
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu

889,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Komody

Szerokość: 103

Wysokość: 141

Głębokość: 40

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

Materiał : Płyta meblowa / laminat

System otwierania: Drzwi otwierane

Ilość drzwi: 02 szt.

Szuflady: Tak

Szkło: Nie

Lustro: Nie

Uchwyty: Metalowe - kolor: czarny

Oświetlenie w standardzie: Brak

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Możliwość zmiany rozmiaru: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Helvetia Meble

Opis

Opis produktu:

Komoda wykonana jest w kolorze Dąb Ribbeck / czarny mat. Wyróżnikiem systemu WIDIN jest dodatek czarnego matu będącego mocnym akcentem na tle jasnego koloru Dąb Ribbeck. Komoda zaprojektowana jest w 2-drzwiowy front za którym kryją się półki wykonane z płyty meblowej oraz 2 praktyczne szuflady.

Opis programu:

WIDIN to wieloelementowy system mebli odznaczający się nowoczesnym wzornictwem i funkcjonalnym zastosowaniem. Modele z tej kolekcji przyciągają uwagę swoją ponadczasową kolorystyką oraz designerskim wykończeniem. Staną się stylowym, a zarazem praktycznym wyposażeniem pokoju dziennego. W meblach dominuje wyrazisty rysunek Dębu Ribbec, który efektownie koresponduje z wnękami i innymi detalami w czarnym kolorze. Kolekcja WIDIN obejmuje pojemne komody, regały, witryny, szafki wiszące, półki czy stoliki kawowe, które pozwolą stworzyć komfortową i funkcjonalną strefę w salonie. W niektórych z modeli istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED, które zwiększy wartość wizualną eksponowanych dekoracji. Z kolei pojemne szuflady i szafki pozwolą uporządkować przedmioty, a tym samym zachować ład w pomieszczeniu. Ze względu na minimalistyczny design oraz naturalną kolorystykę, seria mebli WIDIN stanie się idealnym uzupełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym, modernistycznym czy industrialnym.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory tkanin mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii