WOOD KOMODA 2 DRZWIOWA Z 4 SZUFLADAMI

112312

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

168
89
40
Nowoczesny
Standard
Drzwi otwierane
02 szt.
Tak
Brak
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu

1 125,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Komody

Szerokość: 168

Wysokość: 89

Głębokość: 40

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

System otwierania: Drzwi otwierane

Ilość drzwi: 02 szt.

Szuflady: Tak

Szkło: Nie

Lustro: Nie

Uchwyty: Metalowe

Oświetlenie w standardzie: Brak

Stopki: Niewidoczne ślizgacze z tworzywa sztucznego

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

Kolekcja mebli WOOD. Komoda zaprojektowana jest w 2-drzwiowy front z 4 szufladami. Wewnątrz znajdują się półki. Białe, połyskujące fronty optycznie powiększą wnętrze Twojego mieszkania. Nietuzinkowe wstawki imitujące drewno nadają meblom inny charakter. W kolekcji WOOD zastosowano metalowe uchwyty, które bardzo fajnie nawiązują do frezowań na frontach.

Opis programu:

Lubisz spędzać czas w otoczeniu bliskich Ci osób? Czy może preferujesz samotny relaks w zaciszu swojego domu? Niezależnie, który sposób spędzania wolnego czasu jest Ci bliższy, meble z kolekcji WOOD pozwolą zaaranżować przestrzeń jadalni i salonu według Twoich indywidualnych potrzeb. Jasna gama kolorystyczna świetnie skomponuje się z ulubionymi dodatkami, a subtelne wstawki oddające urok naturalnego drewna podkreślą nieprzeciętny styl Twojego wnętrza. Stwórz miejsce dedykowane tym najważniejszym chwilom.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii