Filtruj

Cena
Szerokość ⬌
Wysokość ⬆
Głębokość ⬈
Producenci
Styl
Klasa
System otwierania
Ilość drzwi
Szuflady

Szafki RTV

Szafki RTV

Dla niektórych telewizor to najważniejszy element w domu i sens życia. Wiele osób kontaktuje się ze światem za pośrednictwem ekranu. Dlatego bardzo ważne jest umiejscowienie telewizora w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort oglądania. W każdym domu mamy duży pokój, salon, sypialnię i musimy znaleźć miejsce na telewizor, odtwarzacz DVD, kolumny, konsolę i inne potrzebne akcesoria. Jednym słowem potrzebujemy stolika lub szafki RTV. Nasza oferta z pewnością Państwa zainspiruje.

Posiadamy szafki RTV:

- pojedyncze dostosowane do telewizora stojącego lub wiszącego nad szafką,

- wbudowane w meblościankę lub występujące w zestawach z meblami salonowymi i pokojowi,

- stojące i podwieszane,

- z drzwiczkami, półkami, szufladami, z cichym domykiem, z podświetleniem ledowym,

- wykonane z płyty meblowej laminowanej, z płyty MDF a dla bardziej wymagających klientów szafki RTV z drzwiczkami i szufladami wykonanymi z litego drewna liściastego dębowego, brzozowego i bukowego (linia prestige),

- z miejscem na DVD, dekoder, głośniki, mini wieżę, kino domowe, płyty, konsole,

- stylizowane, w stylu klasycznym i nowoczesnym w tym kojarzone ze stylem glamour szafki o połyskującej powierzchni ze szklanymi półkami.

Bez względu na to czy nasz Klient ceni klasykę czy niebanalne rozwiązania w stylistyce wnętrza półki i szafki RTV, które oferujemy zawsze będą prezentowały się wspaniale w każdej aranżacji. Zapraszamy!