Filtruj

Cena
Szerokość
cm cm
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Kategorie
Typ
Styl
Klasa
System otwierania
Ilość drzwi
Funkcja spania
Pojemnik
Miejsc do spania
Blat rozkładany
Kształt blatu

Lista produktów producenta: Marbo meble - meble tapicerowane

Producent mebli tapicerowanych Marbo-Meble jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych mebli tapicerowanych, które charakteryzuję przede wszystkim nowoczesność, funkcjonalność oraz dokładność wykonania.
15 lat doświadczenia gwarantuję wysoką jakość produktów oraz indywidualnie podejście do klienta.
 


Marbo Meble jest dynamiczną i odważną firmą, poszukującą coraz to nowszych technologii i pomysłów. Produkcję mebli opieramy na solidnych
i sprawdzonych materiałach oraz wysokiej klasy akcesoriach. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale również doskonałą funkcjonalnością opartą na ergonomicznych projektach. Efekt końcowy to zawsze wysokiej jakości mebel wykonany z najlepszych materiałów połączonych
z perfekcyjnym wykonaniem.
 


Starając się sprostać oczekiwaniom klientów ciągle udoskonalamy nasze produkty. W ten sposób stworzyliśmy szeroką gamę mebli tapicerowanych: amerykanki, narożniki, komplety wersalkowe oraz sofy.
Idealnie wpasowaliśmy się w obowiązujące trendy i kanony „sztuki meblarskiej”. Do wyrobu naszych mebli używamy przede wszystkim najwyższej jakości drewna , tkanin i płyt meblowych. Stworzyliśmy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników. Dobraliśmy odpowiedni sprzęt i maszyny oraz udało nam się wyselekcjonować najlepszych dostawców materiałów wykorzystywanych w przemyśle meblarskim.

Wyświetla od 1 do 100 z 100 produktów
Wyświetla od 1 do 100 z 100 produktów