PREPARAT SKAI CLEANER 500ML - ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SKÓR SZTUCZNYCH (EKOLOGICZNYCH)

SKAI CLEANER 500ML

114204

Producent: Pozostali

Wysyłka: 5 dni roboczych

99,00 zł

Dane szczegółowe

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Opis

Skai Cleaner 500ml - preparat do czyszczenia skór sztucznych (ekologicznych).

Preparat przeznaczony jest do czyszczenia tapicerek ze skór sztucznych (ekologicznych). Jest to wysoce skuteczny środek czyszczący, specjalnie opracowany do tapicerek z materiałów skóropodobnych. Usuwa normalne zabrudzenia użytkowe, plamy i pleśń. Nie jest zalecany do naturalnych skór gładkich, nubuku i zamszu.

Zawartość produktu:

Skai Cleaner 500ml

Działanie:

Stosowanie preparatów Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia ze skóry i materiałów skóropodobnych.

Uwaga:

  • przed użyciem potrząsnąć buteleczką
  • przetestuj środek na ukrytej powierzchni
  • trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci
  • przechowywać w temperaturze pokojowej
  • nie stosować do skór gładkich, nubuku i zamszu

Sposób użycia:

Preparat czyszczący SKAI CLEANER – potrząśnij mocno butelką przed użyciem. Sprawdź trwałość koloru tapicerki na ukrytej powierzchni. Spryskaj preparatem czyszczoną powierzchnię. Czyść energicznymi ruchami szczoteczką lub gąbką. Usuń zanieczyszczenia papierowym ręcznikiem lub czystą suchą ściereczką.

Zastosowanie:

Wszystkie produkty marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są w 70 krajach na całym świecie. Daje nam to pewność, że każdy preparat spełnia pokładane w nim oczekiwania. Preparat można stosować do wypoczynków meblowych, tapicerek samochodowych wykonanych z eko skóry i materiałów skóropodobnych. Są bezpieczne w użyciu ponieważ produkowane są na bazie wody destylowanej co sprawia, że nie odbarwiają skóry. 

Uwaga: jeśli nie masz pewności jak zastosować dany preparat, skontaktuj się z nami.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii