MONTENEGRO STÓŁ ROZSUWANY 160/250

112211

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

160
76
90
Nowoczesny
Premium
Drewno lite / fornir
Tak
Prostokątny
Nie
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu

3 906,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Stoły

Szerokość ⬌ : 160

Szerokość po rozłożeniu: 250

Wysokość ⬆ : 76

Głębokość ⬈ : 90

Styl: Nowoczesny

Klasa: Premium

Materiał : Drewno lite / fornir

Szkło: Nie

Blat: Płyta meblowa oklejona okleiną naturalną (fornir)

Blat rozkładany: Tak

Ilość wkładek: 2 szt.

Wkładka pod blatem: Tak

Kształt blatu : Prostokątny

Regulacja wysokości: Nie

Stopki: Drewno / fornir

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Tak

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

MONTENEGRO to prestiżowa kolekcja o panadczasowym designie. Stół dysponuje 2 wkładkami, dzięki którym stół rozkłada się do 250 cm szerokości. Daje nam to możliwość usadzenia swobodnie 12 osób. Nieszablonowe wybarwienie mebli stworzy twoje wnętrze wyjątkowym. Metalowa listwa jest uzupełnieniem wieńców oraz obrzeży szyb w kolekcji MONTENEGRO, a frezowane uchwyty wprowadzają minimalizm w Twoje wnętrze.

Opis programu:

Meble z kolekcji MONTENEGRO są odzwierciedleniem definicji piękna, dzięki czemu za sprawą tych projektów każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Naturalny urok litego drewna wydobywają szklane detale i metalowe wstawki, które podkreślają unikalny styl kolekcji. Subtelne kształty i delikatna gama kolorystyczna stwarzają wiele możliwości stworzenia interesujących aranżacji. Linia MONTENEGRO to meble stworzone o tych najwspanialszych chwilach spędzanych w domowym zaciszu. Wsłuchaj się w potrzeby wszystkich domowników i zaaranżuj wnętrze na miarę Waszych oczekiwań. Bo piękno zaczyna się od wnętrza.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii