LIVORNO ŁAWKA Z POJEMNIKIEM

112470

Producent: Szynaka Meble

Skompletowanie zamówienia: 5 dni roboczych

165
53
35
Nowoczesny
Standard
Płyta meblowa / laminat
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu

754,00 zł


Dane szczegółowe

Typ: Krzesła

Szerokość: 165

Wysokość: 53

Głębokość: 35

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

Materiał : Płyta meblowa / laminat

Uchwyty: Brak

Oparcie: Brak

Podłokietniki: Nie

Stopki: Brak lub niewidoczne ślizgacze z tworzywa sztucznego

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Szynaka Meble

Opis

Opis produktu:

LIVORNO jako ławka wyposażona jest w pojemnik, który znajduję się pod siedziskiem. Kolekcja mebli LIVORNO jest oryginalnym i niepowtarzalnym rozwiązaniem do aranżacji wnętrza dzięki ciekawemu połączeniu koloru szarego z Dębem Wotan bazaltowym oraz elementami pnia. LIVORNO to propozycja dla osób ceniących minimalizm i nowoczesność.

Opis programu:

Wiemy, jak ważna jest regeneracja i odpoczynek po ciężkim dniu, dlatego stworzyliśmy kolekcję mebli LIVORNO, która pozwoli Ci zaaranżować sypialnię z Twoich najpiękniejszych snów. Wyjątkowa stylistyka, interesujące połączenie kolorów oraz najwyższa funkcjonalność każdej z brył sprawia, że projekty z tej linii są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Kolorystyka Dębu Wotan zestawiona z subtelnym odcieniem szarego bazaltowego uwydatnia wyraźny rysunek elementów pnia promieniowego. Meble z linii LIVORNO to projekty na miarę najpiękniejszych wyobrażeń.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii